התחרות בענף הביטוח כיום מאוד גדולה. רבים מעוניינים לשפר את ההישגים העסקיים, אך במצב השוק, הרגולציה, השינויים בפוליסות השונות, והאתגרים הנוספים הרבים העומדים בפני העוסקים במלאכה יוצרים מורכבות אמיתית ולעיתים ייחודית לעולם הביטוח.
כאן אני נכנסת לתמונה עם נסיון של מעל 15 שנה בעולם השיווק והמכירות והביטוח בתפקידי ניהול שונים.
ליוויתי עשרות סוכנים ,סוכנויות, ומפקחים לקידום להצלחה ולשדרוג משמעותי של העסק, ראיתי איך בעזרת עבודה נכונה , מחויבות אמיתית ניתן לייצר תפוקה שונה לחלוטין , במשך השנים בניתי מספר מודלים המאפשרים, ניתוח הבנה ובקפצה של כל המיומנויות הנדרשות על מנת להרחיב מיומנויות , להגדיל את המכירות והרווחים להקפיץ את העסק קדימה.
תוכניות הליווי נוותאמות לקהל וליעדים ספציפיים, ומשלבים מודלים תיאורטיים יחד עם הרבה עבודת שטח על מנת ליצור הישגים משמעותיים מאד , אל תוותרו על מי שאתם או העסק שלכם יכול להיות.

עולם הביטוח

עולם הביטוח הוא עולם עסקי,דינמי, מלא באפשרויות, ובאתגרים עם הרבה ומאפיינים עסקיים ייחודיים לו, מצד אחד פרמטרים רבים דומים לשווקים אחרים, וסוכני ביטוח רבים רואים את עצמם ככל בעל עסק עצמאי לכל דבר ועניין, ומאידך, זהו שוק שמאתגר להצליח בו אם אתה לא מכיר מבין חי ונושם אותו.

השוק היום שופע יועצים עסקיים, ואין לי ספק שחלקם מעולים, ונותנים כלים חזקים של הבנת העסק, סוכנים רבים  לקחו ועברו תהליכים ארוכים ומשמעותיים עם יועצים ומלווים  עסקיים, כאשר הרבה הבטחות וציפיות עמדו באוויר, ( זהו תהליך המחייב השקעה ומחויבות אמיתית ולכן הציפיות בהתאם ), והתוצאות לא בדיוק התאימו, ההרגשה והביטחון השתפרו, אבל בשורה התחתונה התוצאות אכזבו לא עמדו בציפיות.

לאחר הרבה מאוד שנים שאני חיה ונושמת את ענף הביטוח, ועבודה עם מאות אנשי ביטוח, לאחר שעבדתי עם  סוכנים שכבר כמעט שוויתרו על הצלחה עולים עלייה מטאורית ומצליחים להגיע למספרים שלא דמיינו, אני יכולה להגיד בפה מלא שליווי עסקי באמצעות יועץ עסקי שחיי ונושם  את התחום, שמכיר ומבין את חברות הביטוח מבפנים, שמבין את השוק והפוטנציאל , שמבין את הרגולציה, הספקים  שמודע לאתגרים הפנימיים והחיצוניים, מודע לסיכונים, שמסוגל לזהות את הפערים, ולאפשר לכם לקבל כלים והחלטות אמיתיות  בשטח זה עושה את ההבדל בתוצאות .

עולם הביטוח זה עניין של מספרים, אבל יותר מכך זה עולם של אנשים, וליווי עסקי מיועץ שחיי ונושם את עולם הביטוח שמכיר אותו מבפנים, שיודע לקצר תהליכים, לחסוך בעלויות, להראות את הדרך לליבם של הלקוחות, עם ניסיון והצלחה של מאות סוכנים בשטח, ובעיקר יועץ שיאפשר לך להגיע לתוצאות שאתה רוצה, זהו היועץ שאתה רוצה איתך.

ליווים עסקיים

כאמור עולם הביטוח  מורכב תחרותי ודורש שירות וליווי צמוד על למנת לבלוט ולפרוץ החוצה , ואני מציעה מספר סוגים של ליווים עסקיים

ליווי לסוכני ביטוח

ליווי מפקחים בביטוח

ליווי משווקים בעולם הביטוח

ליווי לסוכנויות ביטוח

כל המסלולים מבוססים  על שנים של ניסיון והצלחה בתחום, וכוללות מודלים תיאורטיים עם עבודה בשטח, את המסלולים ניתן להתאים על פי הצרכי הלקוח

השירותים שלי

מגוון רחב של סדנאות בעולם הביטוח המטפלים במיומנויות ארגוניות וניהוליות , מיומנויות שיווקיות ומכירתיות , והכל עם התייחסות והתאמה לעולם הביטוח :

ניתן גם להזמין סדנאות מותאמות במגוון נושאים על פי צרכי הלקוח, הסדנאות מעשיות ומכוונות במטרה ומאפשרות את היכולת לשינוי אמיתי.

קביעת מטרות - תכנית עבודה

ניתוח מצב הקיים , תהליכי עבודה ,הגדרת המטרות שלנו, החוזקות והחולשות שלנו, הפוטנציאל הקיים

ניהול זמן

כלים ומתודולוגיות עבודה ,הרגלי עבודה כמנוע לאפקטיביות , ועקרונות מפתח להתנהלות נכונה.

אומנות המכירות – בעולמות הביטוח

ניהול המכירה, השלבים שאסור לפספס ,מיומנות התשאול, ואיתור צרכי הלקוח, והתאמת המוצר

תקשורת אפקטיבית

היכולת לתקשר עם הלקוחות , הקולגות, המנהלים , הסביבה , איך עושים את זה טוב

שיווק בעולם הדיגטלי

שיווק בעולם החדש, השילוב של פרקטיקות המודל השיווקי הישן ביחד עם העולם הדיגיטלי

סדנת לידים – בעולמות הביטוח

לידים כמנוע צמיחה איך עושים את זה אפקטיבי , איך מייצרים את המנוע ודואגים לקפיצה משמעותית

רשתות חברתיות

איך משלבים את עולם השיווק והמכירות עם עולם הרשתות החברתיות כמנוע צמיחה לעסק

קבלת החלטות בעולמות הביטוח

החלטות , אפקטיביות מושכלות , התואמות את הרצונות , הצרכים והבנייה להצלחה שלנו

סדנאות מתואמות

סדנאות מותאמות לצרכי הלקוח

קביעת מטרות תכנית עבודה

קביעת מטרות
תכנית עבודה

ניתוח מצב הקיים , תהליכי עבודה ,הגדרת המטרות שלנו, החוזקות והחולשות שלנו, הפוטנציאל הקיים. ​
לקבלת פרטים לווצאפ

ניהול זמן

ניהול זמן

כלים ומתודולוגיות עבודה ,הרגלי עבודה כמנוע לאפקטיביות , ועקרונות מפתח להתנהלות נכונה.
לקבלת פרטים לווצאפ

אומנות המכירות

אומנות המכירות

ניהול המכירה, השלבים שאסור לפספס, מיומנות התשאול, ואיתור צרכי הלקוח, והתאמת המוצר.​
לקבלת פרטים לווצאפ

תקשורת אפקטיבית

תקשורת אפקטיבית

היכולת לתקשר עם הלקוחות, הקולגות, המנהלים, הסביבה, איך עושים את זה טוב.
לקבלת פרטים לווצאפ

שיווק בעולם הדיגיטלי

שיווק בעולם הדיגיטלי

שיווק בעולם החדש, השילוב של פרקטיקות המודל השיווקי הישן ביחד עם העולם הדיגיטלי.
לקבלת פרטים לווצאפ

סדנת לידים

סדנת לידים

לידים כמנוע צמיחה איך עושים את זה אפקטיבי , איך מייצרים את המנוע ודואגים לקפיצה משמעותית​.
לקבלת פרטים לווצאפ

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות

איך משלבים את עולם השיווק והמכירות עם עולם הרשתות החברתיות כמנוע צמיחה לעסק​.
לקבלת פרטים לווצאפ

קבלת החלטות

קבלת החלטות

החלטות, אפקטיביות מושכלות, התואמות את הרצונות, הצרכים והבנייה להצלחה שלנו.
לקבלת פרטים לווצאפ

סדנאות מותאמות

סדנאות מותאמות

סדנאות מותאמות לצרכי הלקוח.
לקבלת פרטים לווצאפ

לקוחות מספרים

Shani Aharon
Shani Aharon
2023-01-30
ממליץ
הרצאה מעולה עניינית פרקטית מלאה בתובנות והנעה לפעולה תודה
דפנה קלקשטיין הדרכת הורים
דפנה קלקשטיין הדרכת הורים
2023-01-08
ממליץ
נפגשתי היום עם רוני לראשונה. רוני מביאה ונותנת את כל כולה כדי ללכת יחד את התהליך, יד ביד. נתנה לי שיעורי בית, והרי זה מבורך, ישר יצאתי לפעולה. וככה זזתי לי מאיזור הנוחות שלי.... מחכה כבר לפגישה הבאה. תודה רוני
שירה בן דוד
שירה בן דוד
2023-01-01
ממליץ
אני עוקבת כבר תקופה ממושכת אחריי רוני בפייסבוק והתרשמתי מאוד מהעשייה, התוכן והערך שהיא מעניקה לעוקביה. קיבלתי החלטה שהגיע הזמן שגם אני אגיע לליווי עסקי כדי לעשות פריצת דרך בעסק שלי לאחר מספר מפגשים היכרתי אישיות מדהימה וכובשת שעזרה לי לעשות פעילות חדשה ויוזמה בעסק ההתפתחות האישית והמקצועית אצלי.. השתנתה ויצאתי מאזור הנוחות . כמו כן קיבלתי מענה בנושא שיווק העסק . ומודה לרוני המדהימה על המענה המקצועי 🙏❤️
Noam Ben-Shabat
Noam Ben-Shabat
2022-09-14
ממליץ
רוני פשוט אלופה! תעשה הכל שתצליחו.
רני אמיר
רני אמיר
2022-08-31
ממליץ
התחלתי לעבוד עם רוני לא מזמן. סה"כ 3 פגישות אישיות עד כה והשינוי ממש ניכר!!! שינוי בהתנהלות שלי בתפיסת המציאות העסקית, בניהול הזמן והמשימות, מיקוד והפרדה בין עיקר לטפל, טיפול בנושאים שמעולם לא טופלו והם חשובים ביותר. וכל זה בלווי מאד מקצועי איכפתי ואישי. ממליץ בחום.
אבישי בי-לינקד
אבישי בי-לינקד
2022-07-26
ממליץ
רוני מקצועית, רצינית ויודעת להוביל לשינוי חיובי הן עיסקי והן אישי. כל מי שמעוניין להגדיל את הרווחיות ולבצע שינוי ממליץ לו להתייעץ עם רוני ולשמוע מה יש לה לומר. והכי חשוב גם לעשות משהיא אומרת😀.
חיים סוכן ביטוח ופיננסים
חיים סוכן ביטוח ופיננסים
2022-07-26
ממליץ
רוני היה לנו סדנא מעולה . קיבלתי כלים נהדרים למכירה . יישר כוח 🌻
Gadi Kozich
Gadi Kozich
2022-07-06
ממליץ
ממליץ בחום על רוני יונג בגלל האנרגיות והתשוקה שלה להצלחת העסק שלי בזכות היכולות הרבות שלה היא מצליחה לייצר תהליך משמעותי שמביא ברכה כלכלית ומקצועית לעסק.
Elidor Shilo
Elidor Shilo
2022-04-14
ממליץ
הזמנתי את רוני להרצאה של אחת מקבוצות הסוכנים שלי למלון דניאל בהרצליה. רוני העשירה את הסוכנים בכלים פרקטיים לשימוש יומיומי כדי להגדיל את המכירות. השילוב בין הידע והמקצועיות לניסיונה העשיר בתחום הביטוח הביא לתוצאה לא פחות ממצויינת! ממליץ בחום😉
מאיר ציתיאת
מאיר ציתיאת
2022-04-08
ממליץ
השתתפתי היום בכנס סוכנים הקשורים לצוות המקסים של איציק משה הכנס התקיים במלון דניאל הרצליה בחסות מנורה חברה לביטוח רוני את מלאת אנרגיה חיובית את מצליחה להעביר מסר חד למשתתפים בהרצאה למדנו כיצד לקדם את הפעילות במשרד סוכני הביטוח קבלת הפניות והגדלת המכירות ההרצאה מאוד מעניינת ואפקטיבית הינו קשובים ומלאי הערכה הצלחת להעביר את המסרים בצורה נעימה הורגש הנסיון הרב שלך בעבודה מול סוכנים מאחל לך המשך הצלחה
Inbal Israeli
Inbal Israeli
23/07/2023
רוני יועצת סופר מקצועית, עם אנרגיה שמלהיבה כל בעל עסק לעוף על המטרות היעדים והחלומות שלה. מומלצת
Assaf Perets
Assaf Perets
25/06/2023
רוני הגיעה אלינו לסוכנות הביטוח להדרכה חשובה לניהול זמן, נתנה כלים והעבירה טכניקות בזמן קצר יחסית אשר תרמו לכולנו. מהיכרות אישית עם רוני, מקצועית מאוד, עניינית, בעל נסיון רב בתחום הביטוח. התרשמנו לטובה ומקווים לפגוש אותה שוב בעתיד לנושאים והדרכות נוספות ואף לליווי עסקי. תודה רוני!
netta gerad
netta gerad
14/06/2023
רוני היא יועצת עסקית מקצוענית, אכפתית, שלא מהססת להשקיע שעות רבות בייעוץ. עוטפת אותך ונותנת הרגשה שהיא איתך בדרך. ובנוסף, אני מתחילה לראות תוצאות משמעותיות! תודה רוני!
shiél
shiél
09/06/2023
רוני יונג יועצת עסקית משכמה ומעלה! קשובה נעימה, אחת שבאמת אכפת לה מתהליך שלם ורואה את העסק שלך כעסק שלה, ממליצה בחום רב ❤️
Asaf Litsur
Asaf Litsur
01/06/2023
עברתי תהליך ליווי עסקי משמעותי וחזק עם רוני בו חקרתי לראשונה את העסק שלי על כל רבדיו, הנענו פעולות שיווק משמעותיות וקיבלתי ממנה ליווי לא רק עסקי אלא גם רגשי תומך ומחזק מאוד. מומלץ בהחלט!
ליאת אלון
ליאת אלון
30/04/2023
היום היתה לי פגישת ייעוץ עם רוני יונג, פגישה עוצמתית , מדוייקת ומקצועית. רוני הצליחה בפגישה אחת ותוך כדי הכרות קצרה לכוון אותי ליעד ולתת לי משימות פרקטיות שיקדמו אותי באופן משמעותי. ממליצה בחום רב
יואב לוי
יואב לוי
20/04/2023
לא תתחרטו!! אל רוני הגעתי דרך המלצה ואנחנו כעת באמצע התהליך, במהלך התהליך עצמו אנחנו לומדים להתבונן על העסק, לדייק את השירותים, ממקדים את השיווק ויוצאים בעיקר מאזור הנוחות רוני פרקטית מאוד ואיך היא אומרת? רק שעושים יש תוצאות, כל פגישה אני יוצא עם משימות ויעדים ובנתיים הכל בעלייה ואני רק מצפה להמשך! תודה רבה רוני, לא תתחרטו!
zohar Cohen
zohar Cohen
29/03/2023
לאחר פגישת פוקוס ואסטרטגיה לעסק שלי, יצאתי עם ערך וכלים רבים ליישום...מדהימה ומומלצת😁
מישל מיכאלי
מישל מיכאלי
26/03/2023
רוצה להמליץ על רוני, תמיד בגובה העיניים , קשובה, יסודית ולא מוותרת על שום פרט פרט. חדה מאוד וגורמת לתהליכים להיראות פשוטים וקלים הרבה יותר, והכי חשוב צמחתי ב50% במכירות בזמן קצר מאוד. ממליץ מאוד
מור מישאל
מור מישאל
07/03/2023
הגעתי לרוני מאד מבולבלת וחסרת כיוון, רוני לימדה אותי כבר במפגש הראשון כלים מנטליים, איך לדבר ואיך לחשוב כדי להצליח ,היא שיקפה לי בצורה מדוייקת מה מעכב אותי ומה החוזקות שלי על מה אני צריכה לשים את הפוקוס שלי. יצאתי ממנה עם הרבה יותר מוטיבציה ובטחון למצוא עבודה שמדוייקת לי! תודה רוני את מדהימה!

עולם הביטוח - המלצות